SLUŽBY

PROMO VIDEA

Nic nemáme raději než tvorbu úžasných videí, které se líbí a baví nás i Vás. Společně s Vámi uděláme průzkum trhu a najdeme inovativní způsob, jak zasáhnou cílovou skupinu a to nejlíp všechny smysly naráz. Pomůžeme vám udělat krok ven z davu.

FILMOVÁNÍ EVENTŮ

Víme, jaké to je, když hodiny a hodiny snahy a prostředků padnou na přípravu jednoho eventu, s každou drobností promyšlenou do posledního detailu. Příliš úžasné na to, aby po pár hodinách bylo po všem. Naštěstí přesně víme, jak tyto okamžiky zachytit. Je zde mnohem více možností, než jen zamířit kameru nebo dvě. Přesně víme, jak uchovat Vaši akci i její úžasnou atmosférou. Předem si naplánujeme strukturu natáčení, prohlídneme si lokaci a rozhodneme, jak nejlépe vše zachytit.

ŽIVÉ PŘENOSY

Chcete živý přenos? Žádný problém. Živé vysílání je skvělým prostředek, jak ukázat celému světu Vaši akci v reálném čase a zachytit online jedinečnou atmosféru. Vysílejte na každé zařízení s internetem po celém světě.

Máme dlouholeté zkušenosti s živými přenosy z nejrůznějších vystoupení včetně koncertů.

FIREMNÍ VIDEA

V dnešním globálním světě není lepší způsob jak navázat kontakt se svými zaměstnanci nebo zákazníky než pomocí firemního videa. Video je nejlepší způsob, jakým můžete upoutat diváka, především pomocí chytře napsaného scénáře, přesné produkce a skvělého střihu videa.

Vytvoříme Vám firemní video na míru, ať už je určené pro zaškolování či nábor zaměstnanců nebo prezentaci Vašich produktů. Tall Production je ta správná volba.